طراحی کلیه نرم افزارهای تحت وب

servicesImages

پنل مدیریتی

هر زیرساختی، چه از یک نرم افزار وچه از چندین نرم افزار تشکیل شده باشد نیازمند یک پنل مدیریتی بوده، تا از طریق آن بتوان کل مجموعه را مدیریت نموده و سهولت استفاده و نظارت بر نرم افزارها را به حداکثر برساند.

یکی از محصولات ایتوک پنل مدیریتی جامع و نوین می باشد که با استفاده از آن میتوان همه بخش های نرم افزار را به راحتی مدیریت کرد ویا با توجه به سطح دسترسی تعبیه شده در آن امنیت را به دلخواه برای بخش های مختلف تنظیم نمود. این پنل با استفاده از به روز ترین متد های زبان برنامه نویسی طراحی و پیاده سازی شده است. همچنین رابط کاربری این پنل به گونه ای طراحی شده تا کاربران با کمترین دانش فنی هم بتوانند از آن استفاده نمایند.

طراحی وب سایت

تمامی صاحبان کسب و کارها به دنبال نمایش و معرفی بیشتر و بهتر محصولات و خدمات خود هستند. امروزه با توجه به گسترش استفاده از خدمات اینترنتی، که دیگر به بخشی از زندگی مردم تبدیل شده، هر کسب و کاری اعم از دولتی و خصوصی نیازمند یک وب سایت بوده تا بتواند مشتریان خاص خود را جذب کند. اما دسترسی به به این مهم نیاز به یک ابزار کارآمد دارد. وب سایت های ایتوک بستری قدرتمند و انعطاف پذیر را برای صاحبان کسب و کار فراهم می‌آورد تا با استفاده از امکانات قدرتمند این نرم افزار، کالاها و خدمات خود را در ویترینی پویا و جذاب در معرض دید کاربران اینترنت قرار دهند. مشتریان هم در صورت نیاز می توانند از راه های مختلف از قبیل پرداخت بوسیله کلیه ی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، پرداخت در محل و پرداخت از طریق فیش بانکی می توانند اقدام به بهره مندی از کسب و کار شما نمایند. طراحی فروشگاه اینترنتی با رعایت همه اصول طراحی سایت و سئو به صورت کاملا واکنش گرا انجام می‌شود، بنابراین محدودیت نمایش در موبایل و تبلت از پیش رو برداشته می‌شود و سهولت دسترسی به این فروشگاه اینترنتی را فراهم می‌کند، ساختار مناسب، ظاهری زیبا و کاربرپسند و سرعت بالا به منظور قرار گرفتن در رتبه ای مناسب در موتورهای جستجو از ویژگی های بارز طراحی سایت آن می‌باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات توسعه هوشمند آیتوک هیرکان است.