زیرساخت مدیریت و ارائه محتوای الکترونیک

servicesImages

طراحی یک پلتفرم جهت به اشتراک گذاری محتوای الکترونیک کاربران اعم از فایل صوتی، تصویری، متنی و…

که کاربران میتوانند در یک محیط مشخص و کاربردی داده های یکدیگر را به اشتراگ گذاشته و استفاده از این داده بستگی به نوع داده میتواند رایگان و یا شامل هزینه باشد. هزینه های مرتبط با هر یک از داده های الکترونیک وابسته به دیدگاه تامین کننده ان می باشد.

در واقع این مجموع زیرساختی برای ارائه، فروش و تبادل محتوای الکترونیکی بر اساس قوانین پیش نیاز بوده تا تامین کنندگان محتوا خصوصی بتوانند محتوای خود را به راحتی در اختیار دیگر شهروندان قرار دهند. این زیرساخت شامل 2 نوع حق عضویت بوده که تامین کننده محتوا و مشتریان می توانند از آن استفاده نمایند. همچنین این زیرساخت امکان نظارت بر محتوا و کنترل موارد بارگذاری شده را برای مدیران و سازمان های ذیصلاح آماده نموده است.

زیرساخت مدیریت و ارائه محتوای الکترونیکی، شامل 2 نرم افزار گوشی و 2 وب سایت و یک پنل مدیریتی می باشد. مجموع مذکور در حال توسعه و بروزرسانی بوده و به زودی آماده بهربرداری خواهد شد.

اپ و وبسایت مشتری :

یک نرم افزار برای گوشی های هوشمند می باشد که کاربران از طریق آن به داده های الکترونیکی دسترسی دارند و می تواند داده مورد نظر خود را در آن جستجو و بررسی کنند تا در صورت تمایل آن را ذخیره کنند. داده ها به صورت کاملا کم حجم و با کیفیت اماده سازی می شود تا سرعت استفاده از انها به حداکثر ممکن افزایش یافته و همچنین پهنای باند کمتری از مشتری را اشغال نماید.

مشتری تنها می تواند از طریق همین اپ نسبت به استفاده از محتواهای الکترونیکی بارگذاری شده استفاده نموده و با دانلود موارد درخواستی، می توانند به صورت آفلاین نیز از محتوا بهره مند شوند. تمامی موارد فوقالذکر از طریق اپ و وبسایت قابل دسترس می باشد با این تفاوت که استفاده از محتوا در وبسایت تنها به صورت آنلاین ممکن می باشد.

اپ و وب سایت هنرمند/تامین کننده:

یک نرم افزار برای گوشی های هوشمند بوده که خدمات دهندگان/تامین کنندگان/هنرمندان می توانند از طریق آن داده های خود را برای مشتریان به اشتراک بگذارند. جهت حفظ حق مولف، تمامی داده های بارگذاری شده کاملا رمزنگاری می شود و امکان استفاده مکرر از آن بدون پرداخت هزینه و یا مجوز تامین کننده ممکن نخواهد بود. این اپ به تامین کننده کمک می نماید که محتوای بارگذاری شده خود را مدیریت نموده و گزارشاتی مانند تعداد دانلود، تعداد استفاده، مبالغ پرداختی و . . . در لحظه رویت نماید.

پنل مدیریت

این پنل برای مدیریت، کنترل و نظارت بر فعالیت تمامی ذینفعان می باشد. از این طریق محتواهای بارگذاری شده مدیریت می شود و در صورتی با شئونات اسلامی/ ایرانی/ اخلاقی و یا قوانین و مقرارت حاکم مغایرت داشته باشد، می تواند نسبت به غیرفعال سازی و همچنین ارتباط با تامین کننده از ان استفاده نمود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت خدمات توسعه هوشمند آیتوک هیرکان است.